אנלוגי או דיגיטלי

תיבות הלחות בדרך כלל מוצעות אם מד לחות אנלוגי. צריך להבדיל בין שלושה מערכות של מדי לחות אנלוגיים:

  • מד לחות אנלוגי עם קפיץ מתכתי: מד לחות עם קפיץ מתכתי הוא הנפוץ ביותר בשימוש בתיבות הלחות. מד לחות זה יקר פחות, אך בעל רמת דיוק מוגבלת.
  • מד לחות אנלוגי על בסיס שיער טבעי: מד לחות עם שיער טבעי הוא מדוייק יותר. למרבה הצער, עבודת התחזוקה הנדרשת כדי לשמור את הדיוק של מדי לחות אלו, היא ניכרת מאד. לכן, מדי לחות אלו הם לא הבחירה הראשונה בשימוש בתיבות הלחות.
  • מדי לחות אנלוגים על בסיס שיער סינטטי: מדי לחות עם שיער סינטטי הם בדרך כלל מדוייקים כמו מדי לחות על בסיסי שיער טבעי. למרות זאת הם לא דורשים שום תחזוק מטעם המשתמש. לכן, הם צריכים להיות הבחירה הראשונה בשימוש בתיבת הלחות.

מדי לחות על בסיס שיער של אדוריני מודדים לחות על בסיס שיער סינטטי באיכות גבוהה. הם מיוצרים במיוחד עבור אדוריני על ידי יצרן גרמני ידוע-שם במהדורת סיגרים מיוחדת האופטימלית ביותר לרמת לחות גבוהה בתוך תיבות הלחות. מד הלחות מגיע לרמת דיוק הגבוהה ביותר במרוח מוגבל של לחות. לפיכך, מדי לחות רגילים מכוונים להשיג את רמת דיוק גבוהה ברמת לחות נמוכה הרבה יותר מרמת לחות של חדר בטווח של 30%-60%. ברמת לחות רגילה של איחסון סיגרים מעל ל-65%, הדיוק של מד לחות האנלוגי והדיגיטלי יורד משמעותית. מדי הלחות על בסיס שיער של אדוריני נשלחים לפני כיול בכדי שלא יהיה צורך בכיול מאומץ לפני התפעול. לחלופין, תיבת הלחות יכולה להיות מצויידת במד לחות דיגיטלי. מדי לחות דיגיטלים מאפשרים קריאות קלה יותר ולא דורשים כיול. בבקשה שים לב שגם מדי לחות דיגיטלים דורשים זמן להתאקלם לשינויים בלחות ולא יראו שינויים מיידית. מדי לחות דיגיטליים הם לא בהכרח מדוייקים יותר ממדי לחות אנלוגיים. מד הלחות הדיגיטלי של אדוריני הוא אחד ממדי הלחות הדיגיטליים הבודדים בשוק האופטימי ביותר לדיוק מרבי של לחות ברמה של יותר מ-65%.

המשך למד לחות/דיוק