צעד ראשון – כיול מד הלחות

לאחר הרכישה של תיבת הלחות נדרשים כמה צעדים פשוטים כהכנה לפני איחסון הסיגרים בתוך תיבת הלחות. אם לא, השיכבה הפנימת של עץ הארז תמשוך אליה את הלחות של הסיגרים. תיבת הלחות הדה-לוקס של אדוריני מכילה בתוכה את מד הלחות המדוייק על בסיס שיער, ומפזר הלחות הפרמיה דה-לוקס של אדוריני, המבוסס על פולימר אקרילי. בבקשה שים לב שאם רכשת את מד הלחות של אדוריני על בסיס שיער, אין צורך בכיול, אשר נשלח יחד עם תיבת לחות הדה-לוקס של אדוריני. מד-הלחות על בסיס שיער של אדוריני מגיע מכוייל וכיול מחודש נדרש רק במקרה של טלטלה חזקה במהלך המשלוח. ישנם שני דרכים לכיל מד לחות אנלוגי:

  • השיטה המומלצת והמדוייקת ביותר בכיול היא לשים יחד את מד הלחות עם תמיסת מלח בתוך קופסת פלסטיק קטנה. לאחר מכן צריך כלי קטן או כף מלאה במלח, ללחח את זה מעט עם כמה טיפות מים. על המלח לא להיות מומס, אלא מעט לח. לאחר מכן, הנח את מד הלחות והמלח בקופסת פלסטיק סגורה היטב והמתן. לאחר 8 שעות בערך, הלחות שבתוך הקופסה צריכה להיות בערך 75%. עכשיו תאזן את המחט של מד הלחות עם מברג מאחור שיצביע על 75% לחות.
  • לחלופין, הסר את מד הלחות מתיבת הלחות, עטוף את מד הלחות בבד מלוחח היטב, המתן כשעה אחת בערך ואז אזן את מד הלחות מאחור עם מברג שיצביע על 96% לחות.

המשך לצעד שני-מילוי מפזר הלחות

צעד שני-מילוי מפזר הלחות

הנח את מפזר הלחות על צלחת ולחח אותו עם תמיסת הפרופלין גליקול (למפזר לחות על בסיס ספוג) או מים מעוקרים (ל תיבת לחות פרמיה דה-לוקס של אדוריני על-בסיס אקריל פולימר). השאר את מפזר הלחות בנוזל לחמש דקות בערך. ברגע שמפזר הלחות ספג כמות נוזלים מספקת, נער את מפזר הלחות בכדי שנוזלים שלא נספגו יצאו יוסרו. כעת יבש את מפזר הלחות בעזרת בד והנח אותו בתוך תיבת הלחות.

המשך לצעד שלישי – ליחוח תיבת הלחות

צעד שלישי – ליחוח תיבת הלחות

הקירות הפנימיים של תיבת הלחות, החוצצים והמגשים צריכים להיות מנוגבים בעזרת בד לח במים מעוקרים. הנח כוס עם מים מעוקרים בתוך תיבת הלחות והשאר אותה שם שלושה ימים בתיבה סגורה. אם מחממים את כוס המים לפני התהליך במיקרוגל, המים יספגו מהר יותר ותיבת הלחות תהיה מוכנה לשימשו אחרי יום אחד בלבד. הקירות הפנימיים של תיבת הלחות צריכים להיות עכשיו ספוגים בלחות ברמה הנכונה.

המשך להספקת אויר צח