קריטרייונים איכותיים בתיבות לחות

לאחרונה, מחירי תיבות הלחות הוזלו בצורה משמעותית. קונים רבים מוצאים עצמם מבולבלים בהקשר להבדלי המחירים הגדולים שאפשר למצוא בשוק, במיוחד בדגמים של תיבות לחות שנראות אותו הדבר. דבר ראשון, איזה איפייונים תפקודיים צריכים להיות לתיבת הלחות? בעיקרון, תיבת הלחות חייבת להיות מסוגלת לשמור על רמת לחות קבועה של 70% ושמירה על תנאי הלחות האלו בכל חלקי התיבה הפנימיים. תפקודים בסיסיים אלו של תיבת הלחות נקבעים על ידי הקריטריונים הבאים:

  • שימוש הולם ויעיל במערכת וויסות לחות. מערכת אלקטרונית לוויסות לחות כמו סיגרי עדן היא האפשרות הטובה ביותר. בין מפזרי הלחות הפסיביים, מפזרי לחות על בסיס פולימר עדיפים על דגמים המבוססים על בסיס ספוג.
  • ריפוד פנימי של ארז ספרדי הסופג לחות היטב ומבטיח תנאי לחות טובים. חוץ משימוש נכון בסוג הארז הספרדי, העובי של הארז הספרדי הוא גורם מכריע. הריפוד בארז הספרדי הנפוץ הוא רק 1-2 מ"מ ולא מאפשר בכך להינות מהיופי והתכונות של הארז הספרדי.
  • סירקולצית האויר בתוך תיבת הלחות. הבנייה של פנים תיבת הלחות והעיצוב של מרכיבי המגש צרכים להפשר את זרימת האויר לכל אזורי פנים תיבת הלחות. זרימת אוויר לא מספקת היא חולשה של תיבות לחות רבות בכל טווח המחירים.

בנוסף לכך, איכותה של תיבת הלחות נקבעת גם על ידי הקריטריונים הבאים:

  • על הצירים להיות עמידים ובעלי חיכוך נמוך כדי לתפקד כנדרש לאורך שנים ארוכות. בתיבות לחות מהאיכות הגבוהה ביותר, משתמשים בצירי "מד-גובה" , שהם הבחירה המושלמת.
  • שימוש במד-לחות מדוייק. מד לחות המבוסס על מערכת אוויר הוא עדיף על פני מד הלחות המבוסס על מערכת קפיץ מתכתי.
  • חוזקו של גוף תיבת הלחות מעץ. גוף תיבת לחות חזק משפר את איכות הבידוד שלה ומהווה חלק חשוב ובלתי נפרד בבנייה איכותית.
  • איכות הלק.

בפיתוחם של תיבות הלחות המפוארות של אדוריני, נבחרו הפיתרונות הטובים ביותר בכל אחד מהקריטריונים המובאים להעיל. בשילוב של הרכיבים המתוחכמים ביותר, חומרים בעלי איכות מעולה ובנייה בעיצוב חדיש, הסידרה המפוארת של אדוריני קבעה סטנדרט חדש בבנייה של תיבות לחות והוכיחה שתיבות לחות באיכות הגבוהה ביותר לא חייבות לעלות הון.

המשך לרמת לחות אידיאלית